Центральна міська лікарня

Medical IT - окремий напрямок діяльності Rivne IT Cluster, одним із партнерів якого є Рівненська Центральна Міська Лікарня. Мета співпраці - цифровізація медичної сфери в регіоні.

КНП “Центральна міська лікарня” Рівненської міської ради – є закладом охорони здоров’я – комунальним некомерційним підприємством, що надає медичні послуги в порядку та на умовах, встановлених законодавством України та Статутом.

За більш ніж 100 років свого існування лікарня пройшла складний шлях розвитку до сучасного багатофункціонального закладу, який надає, як ургентну, так і планову медичну допомогу жителям м. Рівне та області. Міська лікарня є єдиною в місті, що цілодобово надає невідкладну допомогу по всіх профілях на 250тис. жителів м. Рівне. Директор КНП ” Центральна міська лікарня” РМР Ординський Юрій Миколайович, кандидат медичних наук.

Міська лікарня підтримує тісні зв’язки зі спеціалістами європейських країн (Польщі, Угорщини, Німеччини, Швейцарії, Великобританії, Італії), а також США і Канади. Наші лікарі мають можливість проходити стажування в обласній лікарні м. Брест, кардіологічній клініці м. Забже, клінічній лікарні №4 м.Люблін, клініці Деегенберг м. Бад Кісінген, побували у США по програмі обміну для молодих спеціалістів «Відкритий світ».
Започатковані щорічні проведення конференцій з міжнародною участю: «Рівненські зустрічі»(ортопедо-травматологічний профіль), «Хірургічні дні», кардіологічні з’їзди.

На базі лікарні функціонує 22 відділення, із них 11 терапевтичних та 12 хірургічних, 6 - мають статус обласних, які є загальними для населення міста та області.


Поділитися проектом