КТС

КТС – це компанія, яка завдяки роботі досвідчених фахівців, налагодженій системі логістики, компетентному сервіс-центру виросла з магазину техніки до великого західноукраїнського ритейлера. Цифрова техніка є основою для філософії «смарт», яку компанія прагне втілити у всі сфери життя сучасного користувача.

КТС працює у різних напрямках, пропонуючи комп'ютерну техніку кінцевому споживачу та комплексні рішення для цілих підприємств. Мета компанії – об’єднати кращі продукти і програмні рішення, щоб спростити повсякденне життя людей та збільшити ефективність роботи професіоналів. Саме тому, КТС працює з надійними партнерами – світовими виробниками та дистриб’юторами, є авторизованим реселлером Apple, реалізує проектні рішення та здійснює сервісну підтримку для офісів партнерів по всій Україні. Окрім роздрібних покупців, клієнтами фірми є банки, державні установи, будівельні корпорації, ІТ-компанії та безліч організацій малого і середнього бізнесу.

Команда КТС постійно працює над інноваційними та сучасними рішеннями, щоб створювати майбутнє за власним баченням, ділитися здобутим досвідом з колегами та втілювати найсміливіші ідеї у реальність. Компанія прагне досягти рівня, коли всі українські ІТ-спеціалісти будуть працювати у high-tech офісах, а ґаджети будуть надійними помічниками для реалізації амбітних цілей.

https://ktc.ua/

https://www.facebook.com/ktcua

Поділитися проектом