ЦПТО ДСЗ

Рівненський Центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (ЦПТО ДСЗ) Рівненського обласного центру зайнятості – спеціалізований навчальний заклад сучасного європейського рівня для дорослого населення. Рівненський ЦПТО ДСЗ створений для ефективної підготовки висококваліфікованих робітників шляхом професійного навчання, перепідготовки та підвищення кваліфікації. Для зареєстрованих безробітних професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Рівненський ЦПТО ДСЗ - державний професійно-технічний навчальний заклад із 26-річною історією, яка бере свій початок у 1992 році.

Навчальний заклад третього атестаційного рівня, підпорядкований Державній службі зайнятості (Центральному апарату) Міністерства соціальної політики України і Рівненському обласному центру зайнятості, здійснює курсову професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації безробітних, у тому числі робітників високого рівня кваліфікації з технологічно складних професій, на основі отриманих ліцензій на надання освітніх послуг за 56 професіями.

До структури навчального закладу входять навчальні відділення у м. Сарни, смт Гоща, с. Олександрія Рівненського району, м. Костопіль, смт Млинів, а також навчальна база та навчально-виробничий комплекс з гуртожитком у м.Рівне.

Послугами з професійного навчання охоплені всі райони області. Крім того, здійснюється навчання безробітних за направленнями 17-ти регіональних центрів зайнятості.

Поділитися проектом