​UNIQA

UNIQA Insurance Group представлена в Україні небанківською фінансовою групою УНІКА Україна, до якої входять страхові компанії «УНІКА» (non-life) та «УНІКА Життя» (life).

Понад 900 співробітників УНІКА в Україні обслуговують близько 1,2 мільйона страхових полісів. Страхова компанія «УНІКА» працює на українському ринку non-life страхування з 1994 року.

УНІКА входить до складу Правління Національної асоціації страховиків України; є членом Моторного Транспортного Страхового Бюро України (МТСБУ), Американської торговельної палати, Європейської бізнес асоціації, Національного клубу страхових виплат.

Страхова компанія «УНІКА» лідер страхового ринку в Україні – найбільший ризиковий страховик за преміями та виплатами згідно рейтингу Insurance TOP*.

УНІКА надає високий рівень сервісу: рівень задоволеності клієнтів якістю послуг компанії у липні 2023 року складає – 4,73 з 5. Стабільно високі оцінки якості страхування «автоцивілки» від МТСБУ.

Є сумлінним та великим платником податків. За 2022 рік UNIQA Україна сплатила понад 325 млн грн податків у державний бюджет України.

UNIQA займає активну соціальну позицію. З початку повномасштабної війни UNIQA Group та її співробітники з 18 країн, що входять в групу, активно долучились до програм гуманітарної допомоги та волонтерства. Фінансова та медична підтримка від Групи УНІКА для Україні склала суму більше 5 мільйонів євро.

UNIQA Group разом з УНІКА Україна співпрацює з Фондом Сергія Притули в напрямку гуманітарної допомоги. Загальна вага всіх вантажів, що надійшли в Україну завдяки UNIQA з 2022 року по теперешній час більше 40 тон, загальною вартістю більше 112 млн.грн.

UNIQA Insurance Group є однією з провідних страхових груп на своїх основних ринках в Австрії та Центральній й Східній Європі. 21 000 співробітників і ексклюзивних партнерів з продажу обслуговують понад 16 мільйонів клієнтів в 18 країнах Європи.

Поділитися проектом